ТЕРЕМКИ На головнуКонтактиКарта сайту
РУС | УКР

Пошук по коду ID:
Надійний партнер у світі нерухомості
Компанія «Теремки Нерухомість» проводить набір співробітників.

 

Пошук
Операція:
Тип нерухомості:
Київ чи область:
Район:

Кредитний калькулятор

 

Архів новин

Здавали квартиру в оренду – задекларуйте отриманий дохід

  Здавали квартиру в оренду – задекларуйте отриманий дохід Державна податкова інспекція у м. Черкаси нагадує громадянам, що з 1 січня до 1 травня 2016 року кампанія декларування громадянами доходів, одержаних минулого року.

Зокрема, обов’язок подавати декларацію про доходи мають ті громадяни, які у 2015 році надавали власну нерухомість в оренду (суборенду) або в житловий найм (піднайм) особі, яка не є податковим агентом.

– Таким фізичним особам необхідно задекларувати отримані доходи шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи до територіального органу Державної фіскальної служби за місцем свого проживання, – наголошує заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Анна Білик.

Отриманий дохід від надання нерухомого майна в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) зазначається фізичною особою – платником податків у рядку 10.3 розділу II декларації та є складовою всіх доходів, отриманих платником минулого року, загальна сума яких зазначається у рядку 10 розділу II декларації. У разі отримання доходів від надання нерухомого майна в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) заповнюється також графа 7 розділу VII.

У зазначеному розділі декларації громадянином зазначаються відомості про все нерухоме майно, що перебуває у його власності станом на кінець звітного 2015 року (як на території України, так і за її межами), відповідно до категорії об’єкта нерухомого майна.

Кожній категорії об’єктів нерухомого майна призначається окремий номер: 1 – земельні ділянки; 2 – житлові будинки; 3 – квартири; 4 – садовий (дачний) будинок; 5 – гараж; 6 – водойми; 7 – інше нерухоме майно.

Кожний об’єкт нерухомого майна відображається громадянином у декларації окремо з зазначенням у відповідних графах номера категорії об’єктів, місцезнаходження (країна, адреса), року набуття права власності, загальної площі (значення вказується в квадратних метрах), значення власної частки у загальній площі (значення вказується як десятковий дріб), відмітки про надання майна в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм).

Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб становлять 15% або 20% від отриманого доходу, з військового збору – 1,5% від такого доходу. Сплатити нараховані в декларації суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору громадяни зобов’язаний до 1 серпня поточного року.

Консалтинговая компания "SV Development"

Головна | Про компанію | Послуги | Пошук об'єктів | Заявка | Кредитування | Корисне | Планіровки | Новини iw380
Rambler's Top100   Украина онлайн