ТЕРЕМКИ На головнуКонтактиКарта сайту
РУС | УКР

Пошук по коду ID:
Надійний партнер у світі нерухомості
Компанія «Теремки Нерухомість» проводить набір співробітників.

 

Пошук
Операція:
Тип нерухомості:
Київ чи область:
Район:

Кредитний калькулятор

 

Переваги ексклюзивного договору

 1. Реклама. Чи ефективно звертатися в декілька агентств одночасно

Існує думка, що, звернувшись в декілька агентств для продажу об'єкту нерухомості, Ви прискорите процес відчуження. На практиці дана ситуація виглядає таким чином. Потенційний покупець зацікавиться покупкою Вашої власності побачивши рекламу в найбільш поширених ЗМІ. Інформаційне поле в якому працюють оператори ринку нерухомості для всіх одне і  98% рекламних оголошень дають агентства нерухомості. З цього виходить декілька виводів:

1. Немає сенсу давати заявку на продаж в декілька агентств, адже всі вони проводитимуть рекламну компанію в одних і тих же джерелах ЗМІ.

2. Побачивши рекламу конкурента, кожен з них, віднесе Вас до розряду ненадійних клієнтів, що істотно скоротить засоби задіяні в рекламній компанії Вашого об'єкту, і через 1-2 тижні можливо ніодно з агентств не сплатить вихід Вашої реклами. В результаті чоловік, що звернувся в два-три агентства, залишиться практично без покупців і процес продажу затягнеться. Підписавши ексклюзивний договір з однією компанією (ТЕРЕМКИ НЕРУХОМІСТЬ), Ви гарантуєте собі якісну рекламну компанію за рахунок агентства, з незмінним результатом – продажем рекламованого об'єкту.

          2. Оцінка

Неможливо назвати точну вартість об'єкту нерухомості, почувши його опис по телефону. Уклавши з нами ексклюзивний договір Ви отримаєте, професійну оцінку вартості Вашої нерухомості. Унаслідок чого Ви дістаєте можливість продати свою нерухомість в найкоротшій термін за реальною ціною.

         3. Економічні і правові інтереси продавця

Оформивши відношення ексклюзивним договором, клієнт нашого агентства нерухомості отримує всі необхідні консультації: юридичні, маркетингові, по питаннях оподаткування. Досвід, порядність і професіоналізм співробітників нашої компанії дозволить Вам безпечно провести операцію і залишитися всім задоволеним.

          4. Безпека

Даючи інформацію в декілька агентств нерухомості, замість зустрічі з покупцями Ви ризикуєте нарватися на людей, які спробують оволодіти Вашою нерухомістю злочинним шляхом. При цьому Вам навряд чи вдасться з'ясувати, звідки відбулося просочування інформації. Тільки якщо Ви укладаєте ексклюзивний договір і здаєте документи на зберігання, компанія повністю відповідає за безпеку документів. Як тільки шахраї дізнаються, що по Вашому об'єкту підписаний ексклюзивний договір і документи зберігаються в компанії, вони не стануть виявляти цікавість до Вас і Вашої нерухомості.

          5. Економія часу

Продаючи самостійно нерухомість, Ви втрачаєте час на зустрічі з покупцями, телефонні переговори, подачу реклами...  проходять тижні, місяці, і немає впевненості, що Ваш об'єкт продасться. Підписавши ексклюзивний договір, Ви максимально економіте свій час, оскільки всю роботу за Вас виконують наші фахівці. Співробітники нашого агентства, діючи по напрацьованим технологіям, справляться з поставленим завданням  швидко та успішно.

          6. Співпраця

Основами корпоративної культури нашої компанії є порядність, коректність і тактовність. Тому, якщо клієнт відмовляється від ексклюзивного договору, то йому не нав'язуватимуть таку форму роботи. Проте треба розуміти, що пріоритетною для нашого агентства є саме робота по ексклюзивних договорах, підтверджуючих серйозність намірів клієнта. Не укладаючи ексклюзивний договір, Ви самі ставите себе в менш вигідне положення в порівнянні з тими, хто вибрав цю форму роботи. Звичайно, це не означає, що агентство не займатиметься Вами, але продаж Вашого об'єкту може затягнутися на невизначений термін. Виконання поставленого завдання буде ефективним тільки тоді, коли Замовник і Виконавець працюватимуть в одній зв'язці як єдине ціле, кожен в рамках своїх зобов'язань. Рішення по підписанню ексклюзивного договору залишається за Вами.

У цивілізованих країнах світу, ексклюзивність операції, є невід'ємною частиною продажу нерухомості.

Головна | Про компанію | Послуги | Пошук об'єктів | Заявка | Кредитування | Корисне | Планіровки | Новини iw380
Rambler's Top100   Украина онлайн