ТЕРЕМКИ На головнуКонтактиКарта сайту
РУС | УКР

Пошук по коду ID:
Надійний партнер у світі нерухомості
Компанія «Теремки Нерухомість» проводить набір співробітників.

 

Пошук
Операція:
Тип нерухомості:
Київ чи область:
Район:

Кредитний калькулятор

 

Аренда

     Як правильно наймати об'єкт нерухомості

            Так склалося, що певна частина власників вважає за краще шукати орендарів самостійно, вважаючи, що будь-які посередники тут зайві, більш того, їх присутність є небажаною. Пояснюється це просто — господарі і наймачі житла прагнуть заощадити. Хоча деколи в результаті втрачають обидві сторони. Зокрема, орендодавці ризикують нарватися на шахраїв. Останні працюють просто і ефективно. Cнимают пристойну квартиру, а потім розміщують оголошення про здачу її в оренду. Таким чином спритні люди «здають» чужі апартаменти ще як мінімум два, а то і три-чотири рази. А розбиратися з обдуреними людьми доведеться власникові житла... Тому кращий на сьогоднішній день варіант – звернутися до професіоналів, тобто в ріелторськую компанію.

Щоб уникнути непотрібних помилок, слід дотримуватися деяких правил.

Агенство Нерухомості Вам допоможе

             1.  За традицією, що склалася на ринку, орендодавцям свої послуги вони надають безкоштовно. Клієнти агентств нерухомості позбавлені від проблем по розміщенню реклами.

              2. Агентство бере на себе перевірку потенційних наймачів житла: ріелтор встановлює особу людини, уважно вивчає його документи. В окремих випадках, якщо йдеться, наприклад, про шикарну мебльовану квартиру в центрі міста, майбутнього орендаря перевіряють, як мовиться, з пристрастю. Але останнє слово завжди залишається за власником житлоплощі.

              3. Співпраця з професіоналами припускає укладення договору між орендодавцем і наймачем, за правильність складання якого несе відповідальність агентство (складається він на бланку агентства, і посередник указує в нім свої реквізити).

І на закінчення відмітимо, що все врахувати не можна. І стовідсоткову гарантію успіху власникам квартир, що вирішили на них запрацювати, ніхто не дасть. Проте, за допомогою ріелторов і страховиків можна максимально мінімізувати ризики. Звести їх до нуля неможливо, проте, як мовиться: «На Бога надейся, да сам не плошай».

Головна | Про компанію | Послуги | Пошук об'єктів | Заявка | Кредитування | Корисне | Планіровки | Новини iw380
Rambler's Top100   Украина онлайн